O Grovii - GroVia

Příběh GroVia začal stejně jako mnoho dalších – maminka dcery s atopickým ekzémem pro ni hledala vhodné plenky. Běžné jednorázové plenky nevyhovovaly vůbec, proto začala používat látkové. 

Během let vyzkoušela všechny dostupné pleny na trhu, ale stále to nebylo ono. Když se narodilo třetí dítě, začala je šít sama… Nejprve se dvěma švadlenami, časem bylo švadlen stále více, až se nakonec rozhodla přesunout výrobu do zahraničí, protože nenašla továrnu, která by na rychle rostoucí poptávku byla schopná reagovat.  

Dnes, o pět let později, patří plenky GroVia mezi nejprodávanější značky v USA a Kanadě. Mají za sebou dlouho cestu inovací a změn, na kterých se velkou měrou podíleli i sami uživatelé, jejichž hlasu se u GroVia naslouchá – a vyplácí se to. 

Z malé rodinné firmy se pomalu a jistě stala prosperující firma s celosvětovou sítí výrobců, distributorů a prodejců. Do sortimentu se postupně přidávají žádané novinky, například tréninkové kalhotky a prefoldy, a další se chystají. 

Jsme rádi, že Vám značku GroVia můžeme do České republiky přinášet právě my. Doufáme, že s plenkami budete spokojení Vy i Vaše děti!  

Za GroVia.cz, 
Mirka Gašparová