Markéta M. - GroVia

Dobrý den,

jmenuji se Markéta, je mi 26 let a mám 6,5 měsíčního syna Samuela. Látkovat jsme začali pár dní po příchodu z porodnice. Po přečtení mnoha a mnoha článku o látkových plenách jsem se rozhodla pro výbavu GroVia. Protože v době, kdy jsem je kupovala, byly tyto plenky v ČR drahé, a váš web ještě neexistoval, rozhodla jsem se vše nakoupit z Velké Británie.

Objednala jsem si 12 svrchních kalhotek GroVia Shell, 24 savých jáder GroVia a 3 vkládací plenky Stay Dry. Tato výbava mi bohatě stačí, pleny peru co dva dny.

Samík nebyl žádné tintítko, při narození vážil 3900g, takže mu plenky na tu nejmenší velikost bezvadně padly. Párkrát se sice stalo, že protekly, ale bylo to tím, že déle spal, a já propásla správný čas na přebalení. Špinavá savá jádra skladuji  v kbelíku v pytli na pleny na sucho a pak peru na 60 stupňů, . Poté je suším v sušičce na šetrný program a musím ještě dosušit na sušáku (teď v zimě), v létě se suší na sluníčku venku. Svrchní kalhotky peru spolu s dětským oblečením na 50 stupňů a suším na sušáku. Po půl roce používání je stále vše téměř jako nové. Používám také separační plenky, zadeček malého je díky ním krásně v suchu, i když je počůraný. Když se pokaká, vše i se separační vložkou spláchnu do záchodu. Hodně to usnadňuje práci s látkovými plenkami.

Až na Vašich stránkách jsem zjistila, že existují také jednorázové savé jádra. Tento nápad mě potěšil, protože na ven používáme většinou jednorázové plenky a tohle by bylo bezvadné řešení. Určitě je vyzkouším. 

S plenkami GroVia jsem opravdu moc spokojená, jedinou jejich nevýhodou je opravdu dlouha doba sušení, už se moc těším na léto, že je pověsím ven na sluníčko.
S pozdravem a přáním hodně spokojených malých i velkých zákazníků,

Markéta a Sam M. 

Čtěte i další recenze - najdete je na stránce Zkušenosti s plenkami